Screenové clony

Perfektní regulace slunečního svitu.

Technické provedení venkovních žaluzií nabízí dokonalou kontrolu nad světlem i teplem pomocí regulace slunečního svitu. To je obrovská výhoda, kterou žádný jiný produkt nenahradí.

Kvalita, za kterou ručíme!

Venkovní žaluzie odebíráme od předního českého výrobce žaluzií, který dbá na nejvyšší kvalitu provedení. Na veškeré typy venkovních žaluzií díky tomu poskytujeme prodlouženou záruku 2+2 roky.

Důraz na povrchovou úpravu.

Veškeré komponenty jsou lakované ve vlastní práškové lakovně, aby barva vydržela roky. Venkovní žaluzie dodáváme v mnoha variantách, které se liší tvarem a šířkou lamely.

Pouze nejkvalitnější komponenty.

Materiál pro výrobu venkovních žaluzií je dovážen ze Švýcarska, elektronika zase z Francie a Německa. Na špičkových strojích jsou poté vyráběny venkovní žaluzie, které chtějí zákazníci po celém světě.

Lockscreen

Screenová roleta Lockscreen, známá také jako Zipscreen, svým technickým propracováním dotváří moderní vzhled rodinných domů i administrativních budov.

Díky uchycení tkaniny ve vodící liště zvyšuje odolnost rolety vůči větru. V případě použití black-outové tkaniny zajistí úplné zatemnění místnosti.

V této variantě je tkanina uchycená, napnutá a vedená ve speciálních vodících lištách. Díky tomu je screen extrémně stabilní a vysoce odolný proti silnému větru. Tento typ screenových clon umožňuje realizaci velkých rozměrů. V uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu. Tento typ screenu je také nazýván Zipscreen nebo Fixscreen.

Screen

Jedná se o moderní prvek stínící techniky, který dodá budově moderní a nadčasový vzhled.

Jednoduchá varianta screenové rolety, kdy není tkanina pevně uzamčena ve vodících lištách. Je vhodná do všech typů rodinných domků, či administrativních budov.

Tato varianta patří mezi často používaná řešení, kde je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem. Spodní lišta může být viditelná nebo krytá ve spodním lemu látky. Oba systémy se hodí pro různá řešení, takže záleží pouze na Vašich preferencích.

Cablescreen

U tohoto systému screenové rolety je látka vedená pomocí nerezového vodícího lanka, které je při pohledu z interiéru téměř neviditelné.

Je tak dosaženo čistého výhledu z interiéru ven. Budovám dodává jednoduchý minimalistický a ničím nerušený vzhled.

Oblíbenou variantou screenových rolet je systém Cablescreen. Vodící lišty jsou nahrazeny lanky, která vedou spodní koncovou lištu. Lanko je připevněno pomocí upínáků k podlaze nebo oknu.

FASADE - screenová clona se zaomítacím boxem

Tento typ screenové rolety je určen pro montáž pod omítku, s pořízením rolety je tedy nutné počítat již při plánování stavby nebo rekonstrukce.

Screenová releta je charakteristická zaomítacím boxem. Box je odizolovaný a umístěný ve zdi nad okenním otvorem. Box dokonale splyne s budovou po dokončení fasády.

Systém je částečně integrován do fasády - box screenu je v čelní ploše opatřený polystyrenovou deskou pro zaomítání. Díky tomuto technickému řešení je tento systém vhodný pro novostavby a rekonstrukce, kde je požadavek na ukrytí boxu pod fasádu.

HELUZ - screenová clona do roletového překladu

Screenové roelty s roletovým překaldem jsou určené pro novostavby, kde se zabudují do speciálního nosného roletového překladu.

Překlad má následně dvě funkce. Nosnou a rovněž slouží jako chránka pro screenovou roletu. Součástí překladu je tepelná izolace. Screenovou roletu lze do překladu namontovat až po úplném dokončení stavby, kdykoliv během jejího užívání.

Screenové rolety HELUZ jsou svou konstrukcí určeny pro novostavby osazené roletovými překlady značky HELUZ. Vodící lišty, ve kterých se spouští screenová tkanina, jsou namontovány z vnější strany do pouzder integrovaných v ostění. Největší předností této rolety je možnost instalace nosných roletových překladů v první fázi výstavby. Samotná montáž screenových rolet může být provedena kdykoliv po dokončení stavby.

Předmět činnosti

Naší hlavní náplní je prodej, montáž a servis stínící techniky. Nabízíme širokou škálu stínění od různých dodavatelů, na které Však klademe nejvyšší důraz na kvalitu.

Orientace na zákazníka

Klademe vysoké nároky nejen na kvalitu produktů, ale také doprovodných služeb. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, protože jen takový má důvod se k Vám vracet a doporučit Vás dále.

Poradenství a informovanost

Sjednejte si nezávaznou schůzku v místě realizace a najdeme také pro Vás optimální řešení v oblasti stínění, nebo si domluvte schůzku v naší kanceláři.

Stránky ve vývoji

Omluvte prosím aktuální technickou nedostatečnost našich stránek. Aktivně pracujeme na jejich vývoji a marketingu společnosti.

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Kontaktní formulář