Venkovní žaluzie

Perfektní regulace slunečního svitu.

Technické provedení venkovních žaluzií nabízí dokonalou kontrolu nad světlem i teplem pomocí regulace slunečního svitu. To je obrovská výhoda, kterou žádný jiný produkt nenahradí.

Kvalita, za kterou ručíme!

Venkovní žaluzie odebíráme od předního českého výrobce žaluzií, který dbá na nejvyšší kvalitu provedení. Na veškeré typy venkovních žaluzií díky tomu poskytujeme prodlouženou záruku 2+2 roky.

Důraz na povrchovou úpravu.

Veškeré komponenty jsou lakované ve vlastní práškové lakovně, aby barva vydržela roky. Venkovní žaluzie dodáváme v mnoha variantách, které se liší tvarem a šířkou lamely.

Pouze nejkvalitnější komponenty.

Materiál pro výrobu venkovních žaluzií je dovážen ze Švýcarska, elektronika zase z Francie a Německa. Na špičkových strojích jsou poté vyráběny venkovní žaluzie, které chtějí zákazníci po celém světě.

Venkovní žaluzie typu Z-90/Z-70

Jedná se o nejprodávanější typ venkovních žaluzií, který má vynikající schopnost stínění a nejvyšší pevnost lamel díky profilaci do tvaru písmene „Z“, díky níž se pyšní velkou odolností. Zaválcované těsnění navíc poskytuje kvalitní dovření lamel a tichý chod.

Vyrábí se ve variantách Z-90 a Z-70, které se liší šířkou lamely. Užší varianta nabízí možnost umístění do velmi úzkých prostor. K tomu je však potřeba větší počet lamel, což má za následek vyšší paket.

Venkovní žaluzie Z-90/Z-70 dodáváme do 2-4 týdnů a poskytneme záruku 2+2 roky. Jsou vybaveny motory, které je možné ovládat nástěnnými spínači, dálkovými ovladači, či je připojit do chytré domácnosti, aby se nastavovaly samy podle Vašich potřeb.

Venkovní žaluzie typu S-90

Lamely žaluzií S-90 do sebe zapadají tak, že perfektně zastíní celou místnost. Díky profilaci lamel do tvaru písmene „S“ mají společně s žaluzií Z-90 nejpevnější lamely ze všech našich žaluzií, a proto se pyšní velkou odolností. Zaválcované těsnění navíc poskytuje kvalitní dovření lamel a tichý chod.

Hlavní předností je design, díky kterému svým vzhledem připomínají rolety, se kterými je můžete skvěle kombinovat.

Venkovní žaluzie S-90 dodáváme do 2-4 týdnů a poskytneme záruku 2+2 roky. Jsou vybaveny motory, které je možné ovládat nástěnnými spínači, dálkovými ovladači, či je připojit do chytré domácnosti, aby se nastavovaly samy podle Vašich potřeb.

Venkovní žaluzie typu C-80/C-65

Tvar venkovní žaluzie C-80 umožňuje díky možnosti překlápění lamel na obě strany přesně regulovat stínění a pustit domů jen tolik slunečních paprsků, kolik kdo chce. Oproti C-65 mají C-80 robustnější lamely a zastíní tak větší plochu.

Vedení žaluzie je možné pomocí vodícího lanka, které je možné umístit do hůře dostupných prostor. Je však nutno počítat s nižší odolností vůči větru.

Venkovní žaluzie C-80/C-65 dodáváme do 2-4 týdnů a poskytneme 2+2 roky. Jsou vybaveny motory, které je možné ovládat nástěnnými spínači, dálkovými ovladači, či je připojit do chytré domácnosti, aby se nastavovaly samy podle Vašich potřeb.

Pod-omítková příprava pro venkovní žaluzie

ISO-KASTL nezateplený/zateplený

Na míru vyráběný kryt, který umožňuje snadnou a rychlou montáž venkovních žaluzií pod omítku. Je vhodný do jakékoliv stavby včetně nízkoenergetických domů. ISO-KASTL je vodě odolný a objemově stálý. Navržený tak, aby zabránil vzniku tepelných mostů a zajistil vysokou tepelnou izolaci.

Je vyrobený z purenitu, mezi jehož přednosti patří pevnost, odolnost, nízká hmotnost a objemová stálost. Hladce přilne ke všem druhům stavebních materiálů.

Vnitřní rozměr krytu je vhodný pro všechny typy venkovních žaluzií, které najdete v naší nabídce. Vnější rozměr krytu je 160 mm při nezateplené variantě, 190 mm při zateplené variantě (vnější izolace 30 mm XPS).

ISO-KASTL doporučujeme kombinovat s termoizolačními sendvičovými deskami.

Termoizolační sendvičové desky

Desky slouží jako doplněk k pod-omítkovému krytu ISO-KASTL pro zapuštění vodících profilů žaluzií do fasády. Jejich kombinací získáte estetický a kvalitně izolovaný prostor kolem okna, pro následnou instalaci zapuštěných vodících lišt a venkovní žaluzie. Jsou navrženy tak, aby zabránili vzniku tepelných mostů a zajistili vysokou tepelnou izolaci.

Sendvičové desky jsou vyrobeny z purenitu, což je stavební materiál pyšnící se velkou odolností, pevností, objemovou stálostí a nízkou váhou. Hladce přilnou ke všem druhům stavebních materiálů.

Sendvičové desky jsou vyráběné na míru, a proto lze veškeré rozměry, tedy délku, šířku i osu pouzdra, přizpůsobit Vaší stavbě s přesností na milimetry.

Termoizolační sendvičové desky doporučujeme kombinovat s krytem ISO-KASTL.

Předmět činnosti

Naší hlavní náplní je prodej, montáž a servis stínící techniky. Nabízíme širokou škálu stínění od různých dodavatelů, na které Však klademe nejvyšší důraz na kvalitu.

Orientace na zákazníka

Klademe vysoké nároky nejen na kvalitu produktů, ale také doprovodných služeb. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník, protože jen takový má důvod se k Vám vracet a doporučit Vás dále.

Poradenství a informovanost

Sjednejte si nezávaznou schůzku v místě realizace a najdeme také pro Vás optimální řešení v oblasti stínění, nebo si domluvte schůzku v naší kanceláři.

Stránky ve vývoji

Omluvte prosím aktuální technickou nedostatečnost našich stránek. Aktivně pracujeme na jejich vývoji a marketingu společnosti.

Sjednejte si nezávaznou schůzku

Kontaktní formulář