Zaomítací screen Fasade

Ideální řešení stínicí techniky pro novostavby. Lze ho však použít i při zateplování a rekonstrukci stávajících budov. Je vhodné pro všechny typy obytných a občanských staveb, administrativní budovy. Jedná se o velmi vzhlednou výslednou práci, kdy je box zcela skryt a nenarušuje čistý vzhled fasády. Box, je možno dodat také včetně polystyrenu na přední straně pro snadnější zapravení a lepší izolaci boxu. 


Přednosti rolety Classic

  • Nejoblíbenější a nejrozšířenější provedení venkovních rolet.
  • Nejvyšší pevnost lamel díky středové profilaci a kovovým kolíkům.
  • Odolá větru o síle až hodně km/h.
  • Nízký paket díky kompaktnímu tvaru lamel.
  • Zaválcované těsnění zvyšující stínící účinek a snižující hlučnost.
  • Široká paleta barevných provedení.
  • Elegantní a moderní design.
  • Bez plastových výplní otvorů.
  • Nejpevnější textilní pásky na evropském trhu.
Screenshot-2020-05-04-23-23-59.png

Další informace

Předokenní látková roleta, také označovaná jako Screenová clona, či screen je jeden z nejžádanějších produktů v sektoru stínící techniky. Jedná se „látkovou roletu“ z kvalitního skelného vlákna potaženého PVC odolného proti vyblednutí barev. Screenová roleta je chráněna krycím boxem s nejmenším rozměrem schránky na trhu. Vodící lišty se systémem zipu, zajišťují vysokou odolnost proti větru a poskytují propnutí látky po celé délce. 
 
Screeny jsou alternativním produktem k předokenním roletám a žaluziím. Zajišťují příjemné klima v místnosti tím, že snižují pokojovou teplotu až o 10 stupňů. Velkou výhodou je polopropustnost látek umožňující pocit soukromí za současného zachování světlosti interiéru. Screeny dodáváme s různou propustností slunečních paprsků, od 10% do 1%, případně ve variantě zcela nepropustné, tzv.: „Blackout.“ 
 
Detailní napojení na parapet, či podlahu je řešeno designovou lištou, která zatěsní celý prostor a díky systému vedení formou zipu následně screenová clona funguje také jako síť proti hmyzu. Látkové screeny mohou být ovládány elektronicky a to pomocí spínačem na zdi, dálkovým ovladačem, nebo také s automatickou domácností pomoci TaHoma.

Automatizace domácnosti

Tahoma.jpg
Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478