Vnitřní stínění

Vnitřní stínění je praktickým i elegantním doplňkem, který chrání vaše soukromí před pohledy sousedů, reguluje množství světla v místnosti a zpříjemňuje atmosféru každého domova, školy nebo kanceláře. Funguje jako skvělý doplněk k venkovnímu stínění, lze jej ale využívat i samostatně. Vnitřní stínění se velmi jednoduše udržuje, obvykle stačí jen navlhčený hadřík. 
 
Dodáváme  s kvalitními českými produkty
S montáží stínění máme 10 let zkušeností
Ozveme se vám do 3 až 5 dní a potkáme se do 2 týdnů
Nabízíme záruční, pozáruční i doplňkový servis

Varianty produktů vnitřního stínění

Příslušenství pro venkovní rolety

Doplňující informace k vnitřnímu stínění

Vnitřní stínění je vhodné do bytů, rodinných domů i administrativních budov. Jedná se o praktický a dekorativní doplněk, který chrání vaše soukromí před pohledy sousedů, účinně reguluje množství světla v místnosti a dotváří atmosféru každého domova, školy nebo kanceláře. Interiérové stínění výborně funguje v souhře s venkovními žaluziemi, roletami anebo screeny. Využívat lze pohodlně i samostatně, pro denní i noční použití do každého pokoje. Díky bohaté nabídce druhů, jejich dekorů a barevnému sladění s doplňky, dokreslí atmosféru každé místnosti. Vzhledem ke kvalitnímu a pevnému provedení jsou vhodné i pro stínění větších ploch.
V rámci interiérového stínění nabízíme například vnitřní žaluzie, látkové rolety, japonské posuvné stěny, plissé roletky a vertikální žaluzie. Rádi vám pomůžeme vybrat konkrétní typ podle vámi požadovaných nároků na jeho využití.
Přestože se nejčastěji jedná o látkové produkty, nemusíte se obávat složité údržby. Drobných šmouh a nečistot se zbavíte i navlhčeným hadříkem nebo můžete látku vysát na nejnižší stupeň sání.
Vnitřní stínění je obvykle ovládáno manuálně (řetízek, šňůra, madlo…). Pro větší komfort můžete zvolit i variantu ovládání elektropohonem a to pomocí spínače na zdi, dálkovým ovladačem, nebo také s automatickou domácností pomoci TaHoma.
 
Líbí se vám naše práce?
nebo volejte +420 603 172 478