Venkovní žaluzie F80

Venkovní žaluzie F80 jsou synonymem pro elegantní design a funkčnost, jež harmonicky doplňují jak domácnosti, tak administrativní budovy. F80 lamely se pyšní plochým tvarem, který neubírá na světlé výšce okna a poskytuje minimální nábal, díky čemuž jsou ideální pro stínění standardních oken i francouzských oken.

Přesná regulace světla je zajištěna schopností naklápět lamely na obě strany, což umožňuje uživatelům přizpůsobit množství vstupujícího světla podle aktuální potřeby. I když F80 postrádá některé vlastnosti konkurenčních modelů, jako je oboustranné válcování, středová profilace, zaválcované těsnění a kovové kolíky, vyniká nejmenším paketem vytažených žaluzií na trhu a extrémní skladností.

Ke stažení

Přednosti lamely F80

  • Nízký paket při zvednutí, zachovávající estetiku a světlou výšku oken.
  • Strukturovaný povrch lamel pro snadnější údržbu venkovních žaluzií.
  • Oboustranné naklápění pro flexibilní regulaci světla.
  • Pružnost a flexibilita, odolávající větru až do 61 km/h.
  • Různé možnosti vedení – lankem pro čistý vzhled nebo lištou pro vyšší odolnost.
  • Rozmanitá paleta barevných provedení.
  • Nejpevnější textilní pásky na evropském trhu.
  • Integrace s moderními ovládacími systémy, včetně motorů Somfy, Elero, Geiger a kompatibilita s inteligentními domácími systémy.

Barevná provedení

Screenshot-2020-05-02-23-52-38-1.png

Další informace

Lamely venkovních žaluzií válcované do tvaru písmene „C“ je možné naklápět na obě strany. To umožňuje přesnou regulaci stínění, tudíž si do interiéru můžete vpustit jen tolik slunečních paprsků, kolik budete potřebovat. Vyrábí se ve dvou variantách C-80 a C-65, které se od sebe liší šířkou lamel.

Oblíbenost venkovních žaluzií typu „C“ je dána právě díky designu a své dokonalé schopnosti regulovat sluneční svit. Oboustranným naklápěním lamel si do interiéru můžete vpustit jen tolik slunečních paprsků, kolik budete potřebovat.

Lamely C-80 jsou široké 80 mm, lamely C-65 jsou užší a mají 65 mm. Větší robustnost lamely C-80 umožňuje zastínit větší plochu a lépe odolává větru. Typ C-65 se hodí naopak pro zastínění menších nebo užších oken. Díky menší robustnosti lamel působí tato varianta elegantnějším dojmem, je však třeba počítat s vyšším paketem, který je dán vyšší potřebou lamel k zastínění stejné plochy.  

Automatizace domácnosti

Tahoma.jpg

Dálkové ovládání

Tahoma.jpg
Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478