Sítě proti hmyzu

Sítě do oken a dveří slouží jako nejspolehlivější ochrana proti komárům a jinému nežádoucímu hmyzu uvnitř interiéru. Díky svému minimalistickému vzhledu, síť proti hmyzu nijak nebrání výhledu. Okenní i dveřní sítě jsou praktickým i elegantním doplňkem každého domu.
Dodáváme výhradně produkty nejvyšší kvality od předního českého výrobce značky NEVA
Přes 10 let zkušeností s montáží stínící techniky a stovky spokojených zákazníků
Ozveme se vám do 3 až 5 dní a potkáme se do 2 týdnů
Nabízíme záruční, pozáruční i doplňkový servis

Okenní sítě

Dveřní sítě proti hmyzu

Jak na komáry?

Okenní i dveřní síť zajišťuje dokonalou ochranu proti komárům, mouchám a drobnému hmyzu. Tím zajistí nejen příjemnější prostředí vaší domácnosti, ale také ochranu vás a vašich děti před nebezpečím bodnutí. 
 
Díky svému minimalistickému vzhledu nebrání sítě do oken a dveří vašemu výhledu. Síťovina proti hmyzu je vyrobena z vysoce kvalitního skelného vlákna potaženého PVC plastem. Pro chovatele domácích mazlíčků můžeme dodat i síťovinu se zvýšenou odolností, či průchodem pro vaše čtyřnohé miláčky.

Sítě proti hmyzu je určena do plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří. Sítě lze bez problémů montovat také do balkonových dveří nebo jako doplněk venkovních žaluzií a venkovních rolet. Sítě do oken a dveří se vyznačují snadnou montáží i demontáží. Síťka do oken je instalována bez nutnosti vrtání do rámu, nedochází tak k jeho zbytečnému narušení. 

Okenní i dveřní sítě se vyrábí v několika funkčních i barevných variantách, takže na své si přijde kterýkoli zákazník. Profily sítí jsou z extrudovaného hliníků. Ten barvíme do libovolného odstínu dle RAL, či potahujeme renolitovými fóliemi, aby perfektně splynuly s dekorem vašich oken a staly se téměř neviditelné.

Sítě proti hmyzu se řadí do několika variant, mezi něž patří Mezi nejoblíbenější varianty patří pevná, samozavírací, rolovací,  posuvná, plissé.
Líbí se vám naše práce?
nebo volejte +420 603 172 478