Markýzy

Venkovní markýzy představují univerzální ochranu před teplem, sluncem a mírným deštěm. Jsou hojně využívány jak v domácích, tak komerčních prostorech. Markýzy nejčastěji slouží k zastínění balkónů, lodžií, teras, předzahrádek kaváren nebo restaurací. Kromě praktické funkce představují také estetický doplněk. Všechny typy lze přizpůsobit architektonickému stylu stavby, výběrem z různých tvarů, barev a velikostí. Podle vybraného modelu může být konstrukce s látkou markýzy ochráněna stříškou nebo i zcela ukryta ve vlastním boxu. Volitelně je možné opatřit markýzy také volánem, ať už pevným nebo výsuvným. Variabilní je také způsob ovládání, manuální nebo elektrické včetně možnosti napojení na chytrou domácnost pomocí TaHoma® switch. 
Dodáváme  s kvalitními českými produkty
S montáží stínění máme 10 let zkušeností
Ozveme se vám do 3 až 5 dní a potkáme se do 2 týdnů
Nabízíme záruční, pozáruční i doplňkový servis

Varianty provedení markýz

Příslušenství pro venkovní rolety

Doplňující informace pro markýzy

Venkovní markýzy jsou univerzální ochranou před horkem, sluncem a mírným deštěm. Jejich konstrukce se skládá z pevného práškově lakovaného hliníku doplněná o kvalitní textilní potah opatřeným až 100% ochranou proti UV- záření

Markýzy dokážou zajistit příjemný stín na mnoho hodin i přirozené světlo v interiéru, jsou tedy oblíbené jak v domácích, tak komerčních prostorech. Markýzy se nejčastěji využívají k zastínění balkónů, lodžií, teras, předzahrádek kaváren nebo restaurací. Dle potřeby se upevňují na stěnu, strop nebo krokve. Díky vysoké stabilitě teleskopických kloubových ramen se s markýzami jednoduše manipuluje a mohou se realizovat i ve velkých rozměrech.

Markýzy dodáváme v mnoha různých provedeních. Základní otevřené markýzy se vzestupným výsuvem pro příležitostnou ochranou před sluncem. Polokazetové markýzy s integrovanou ochrannou stříškou a konstrukcí pevného přichycení. Kazetové markýzy s kastlíkem chránicí výrobek kolem dokola, kdy potah i technika jsou plně zajištěné. Všechny typy lze přizpůsobit architektonickému stylu stavby, výběrem z různých tvarů, barev a velikostí. Dále je možné opatřit je volánem, ať už pevným nebo výsuvným. Podle modelu a požadovaného komfortu si můžete vybrat mezi manuálním a elektrickým ovládáním. Samozřejmostí je i možnost připojení do vaší „chytré domácnosti“. 

Mimo praktickou funkci představují venkovní markýzy také estetický doplněk. Látky dodáváme v široké škále barevného provedení, a vy si tak můžete snadno přetvořit váš balkón či terasu v překrásné soukromé místo k odpočinku a relaxaci.
Líbí se vám naše práce?
nebo volejte +420 603 172 478