Venkovní žaluzie

Nejoblíbenější prvek stínící techniky nabízející možnost regulace světla i tepla pomocí naklápění lamel. Venkovní žaluzie sníží teplotu interiéru až o 10°C, chrání Vaše soukromí a elegantně doplní design Vašeho domu.
Dodáváme výhradně produkty nejvyšší kvality od předního českého výrobce značky NEVA
Přes 10 let zkušeností s montáží stínící techniky a stovky spokojených zákazníků
Ozveme se vám do 3 až 5 dní a potkáme se do 2 týdnů
Nabízíme záruční, pozáruční i doplňkový servis

Typy lamel

Příslušenství venkovních žaluzií

Venkovní žaluzie,

také často označované jako předokenní žaluzie, jsou díky kombinaci svých vlastností nejoblíbenějším stínicím prvkem mezi uživateli.

Hlavní předností venkovních žaluzií je možnost regulace prostupu světla i tepla do místnosti. Efektivním naklápěním lamel získáte kontrolu nad slunečním svitem a můžete si jej do interiéru vpustit jen Vámi požadované množství.

Venkovní žaluzie Vám zajistí příjemné klima i v horkých letních dnech, protože snižují teplotu v místnosti až o 10°C. Spolu s tím chrání i Vaše soukromí. Vzhledem k modernímu designu a rozmanitému množství provedení utvoří venkovní žaluzie elegantní doplněk fasády Vašeho domu.

Venkovní žaluzie vyrábíme na míru a následně montujeme nejen v Olomouci, Prostějově, Přerově, Brně, Šternberku a širokém okolí, ale také na území celé České republiky.

Líbí se vám naše práce?
nebo volejte +420 603 172 478