Venkovní rolety

Prvek stínící techniky se schopností až stoprocentního zatemnění interiéru, díky kterému lze dosáhnout naprosté tmy. Odolný pancíř venkovní rolety je tvořen hliníkovými lamelamy plněnými PUR pěnou. Dokáže tak ochránit Ty sníží teplotu interiéru až o 10°C, chrání Vaše soukromí a v zimě sníží únik tepla až o 30%.
Dodáváme  s kvalitními českými produkty
S montáží stínění máme 10 let zkušeností
Ozveme se vám do 3 až 5 dní a potkáme se do 2 týdnů
Nabízíme záruční, pozáruční i doplňkový servis

Varianty provedení venkovních rolet

Příslušenství pro venkovní rolety

Doplňující informace pro venkovní rolety

Venkovní roleta, nebo také předokenní roleta je jedním z nejoblíbenějších nástrojů k zastínění oken proti slunci. Mezi uživateli je oblíbená, že zajistí úplné zatemnění oken. Tato stínící technika ovšem není pouze dokonalou ochranou před sluncem. Předokenní rolety vytváří po zatažení roletový pancíř, který se skládá z hliníkových lamel plněných PUR pěnou. Ten významně tepelně i zvukově izoluje místnosti. V létě tak rolety zabraňují přehřívání okenních skel a snižují interiérovou teplotu až o 10°C, v zimě naopak zamezují úniku tepla až o 30%.

Stahovací rolety navíc prodlužují životnost oken tím, že je chrání před nepříznivými vlivy počasí. Velkou výhodou je také ochrana domova před možným vloupáním, protože stažené okenní rolety jen tak někdo nepřekoná. Elektrická předokenní roleta není určena pouze k stínění oken. Lze ji také skvěle využít k zastínění balkónu nebo můžete umístit rolety do vaší pergoly.
Líbí se vám naše práce?
nebo volejte +420 603 172 478