Sendvičové desky

Desky slouží skvěle doplňují podomítkovou schránku ISO-KASTL. Jde o skvělý způsob přípravy pro zapuštění vodicích profilů žaluzií do fasády. Sendvičové desky vytváří pevnou připravenou špaletu, což oceníte zejména při zateplení domu, především při využití minerální vaty, ale také u polystyrenu. Z vnější strany pouze zakončíte zateplení k desce a z vnitřní (od okna) doplníte APU lišty na okna + roh. Výsledkem je rychlá snadná práce při fasádním zapravení. Navíc deska slouží jako rovný podklad, čímž zajisti rovinu a přesnost výsledných špalet.

Sendvičové desky vyrábíme na míru z purenitu, což je stavební materiál pyšnící se velkou odolností, pevností, objemovou stálostí a nízkou váhou. Purenit je dále doplněn 15 mm merenitu (modré zateplení). Do takto připravené desky je zapuštěné hliníkové pouzdro, které je 5 mm předsazeno vůči desce, čímž získáte dostatek prostoru pro APU lištu a dostatečnou vrstvu lepidla pro pevné a odolné špalety. Využitím sendvičových desek získáte estetický a kvalitně izolovaný  prostor kolem okna, do kterého snadno nainstalujeme venkovní žaluzie. 


Přednosti sendvičových desek

  • Podomítková příprava špalet s přerušenými tepelnými mosty pro  zapuštěné vodící lišty, vhodná pro novostavby i rekonstrukce.
  • Nejen pro pasivní domy jde o nejlepší přípravu zapuštěných vodících lišt pro venkovní žaluzie na trhu.
  • Estetický a kvalitně izolovaný  prostor kolem okna, do kterého snadno nainstalujeme venkovní žaluzie. 
  • Vyrábíme na míru z purenitu, což je stavební materiál pyšnící se velkou odolností, pevností, objemovou stálostí a nízkou váhou.
  • Zateplené pomocí 15 mm XPS. Díky tomu sendvičové desky zajistí estetický a kvalitně izolovaný  prostor kolem okna, do kterého snadno nainstalujeme venkovní žaluzie. 
  • Do desky zapuštěné hliníkové pouzdro, pevně přišroubované a přilepené polyuretanovým tmelem s přesahem 5 mm vůči desce.
  • Snadné fasádní zapravení pouze pomocí APU lišty, fasádního rožku a lepidla.
  • Doporučujeme využít v kombinaci s podomítkovýcmi schránkami ISO kastl. 
Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478