Dálkové ovladače

Společným prvkem dálkových ovladačů Somfy je kromě standardních povelů nahoru a dolů také tlačítko "My". Funkce mezipolohy „My“ slouží pro uložení často používané polohy zařízení, které ovladač ovládá. Kdykoliv ji tak jednoduše vyvoláte jedním stisknutím.


Ovladače řady Situo

Elegantní dálkové ovladače přesně padnoucí do vaší ruky. Na výběr máte jednokanálové, které ovládají jeden konkrétní pohon či jeho skupinu, nebo pětikanálový pro ovládání pěti výrobků, například předokenní rolety, interiérové žaluzie, markýzy…

Typ Variation je skvělou volbou pro vaše žaluzie – nápaditým kolečkem jednoduše nastavíte přesné naklopení lamel, jaké si přejete.

Volit můžete z několika barevných provedení: Pure (čistě bílá), Iron (šedá), Natural (světlé dřevo) a Arctic (bílá se vzorem).

Ovladače řady Smoove

Jednokanálový nástěnný ovladač pro ovládání jednoho stínicího prvku nebo jejich celé skupiny. Umístit lze kamkoliv, a to bez sekání do zdi! Ovládání je dotykové a na výběr máte ze tří barevných provedení a typů rámečků.

Hodí se do vašeho interiéru více bílá, stříbrná, nebo černá?

Doplňující informace

Jednotlivé produkty chytré domácnosti můžete přivítat do svého domova kdykoliv. Se svými zvyšujícími se nároky na komfort, bezpečí a úspory na energiích můžete do systému domácí automatizace TaHoma® switch přidávat další a další prvky od ovládání stínění, přes pohony garážových vrat a vjezdových bran až po produkty zabezpečení domácnosti, topení a osvětlení. Systém TaHoma® switch je kompatibilní s řadou značek jako Philips Hue, Velux či Hitachi.
Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478