TaHoma® switch

Přímo na elegantním zařízení TaHoma® switch najdete dvě tlačítka, na která si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře a kdykoliv je jedním stisknutím vyvoláte.
 
Například při odchodu z domu kliknete na tlačítko, kde bude váš scénář pro opuštění domova, a hned se vše dá do pohybu. Žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, vypne se veškeré osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, zapnou se kamery a alarmy, topení se ztlumí, otevře se vjezdová brána a garážová vrata a za vámi se vrata i brána zase zavřou a na domovních dveřích se uzamkne chytrý zámek Somfy Door Keeper. A váš domov bude v bezpečí.
 
Další scénáře můžete libovolně vyvolat pomocí mobilní aplikace TaHoma, ve které si také vše hravě nastavíte přesně podle vašeho přání.

Ke stažení

Výhody automatizace a motorizace stínění

  • Už nemusíte ovládat jednotlivé žaluzie a rolety ručně
  • Všechny prvky stínění se mohou samy nastavovat podle předem navolených požadavků
  • Ráno se mohou rolety a žaluzie vytáhnout a vpustit sluníčko, večer se zatáhnout před pohledy zvenčí
  • Větrná čidla sama zatáhnou markýzu před nápory větru
  • Sluneční čidla zabraňují přehřívání interiéru a v zimě pomáhají s jeho vytápěním
  • Nejste doma? Žaluzie a rolety se mohou vytahovat a zatahovat, aby odradily zloděje

Dálkové ovladače

Společným prvkem dálkových ovladačů Somfy je kromě standardních povelů nahoru a dolů také tlačítko "My". Funkce mezipolohy „My“ slouží pro uložení často používané polohy zařízení, které ovladač ovládá. Kdykoliv ji tak jednoduše vyvoláte jedním stisknutím.

Ovladače řady Situo

Elegantní dálkové ovladače přesně padnoucí do vaší ruky. Na výběr máte jednokanálové, které ovládají jeden konkrétní pohon či jeho skupinu, nebo pětikanálový pro ovládání pěti výrobků, například předokenní rolety, interiérové žaluzie, markýzy…

Typ Variation je skvělou volbou pro vaše žaluzie – nápaditým kolečkem jednoduše nastavíte přesné naklopení lamel, jaké si přejete.

Volit můžete z několika barevných provedení: Pure (čistě bílá), Iron (šedá), Natural (světlé dřevo) a Arctic (bílá se vzorem).

 

Ovladače řady Smoove

Jednokanálový nástěnný ovladač pro ovládání jednoho stínicího prvku nebo jejich celé skupiny. Umístit lze kamkoliv, a to bez sekání do zdi! Ovládání je dotykové a na výběr máte ze tří barevných provedení a typů rámečků. Hodí se do vašeho interiéru více bílá, stříbrná, nebo černá?

 

Doplňující informace

Jednotlivé produkty chytré domácnosti můžete přivítat do svého domova kdykoliv. Se svými zvyšujícími se nároky na komfort, bezpečí a úspory na energiích můžete do systému domácí automatizace TaHoma® switch přidávat další a další prvky od ovládání stínění, přes pohony garážových vrat a vjezdových bran až po produkty zabezpečení domácnosti, topení a osvětlení. Systém TaHoma® switch je kompatibilní s řadou značek jako Philips Hue, Velux či Hitachi.

Automatizace domácnosti

Tahoma.jpg

Drátové ovládání

Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478