TaHoma® switch

Přímo na elegantním zařízení TaHoma® switch najdete dvě tlačítka, na která si nastavíte své dva nejoblíbenější scénáře a kdykoliv je jedním stisknutím vyvoláte.
 
Například při odchodu z domu kliknete na tlačítko, kde bude váš scénář pro opuštění domova, a hned se vše dá do pohybu. Žaluzie a rolety se nastaví do požadované pozice, vypne se veškeré osvětlení opatřené chytrými žárovkami Philips Hue, zapnou se kamery a alarmy, topení se ztlumí, otevře se vjezdová brána a garážová vrata a za vámi se vrata i brána zase zavřou a na domovních dveřích se uzamkne chytrý zámek Somfy Door keeper. A váš domov bude v bezpečí.
 
Další scénáře můžete libovolně vyvolat pomocí mobilní aplikace TaHoma, ve které si také vše hravě nastavíte přesně podle vašeho přání.


Výhody automatizace Somfy

Somfy-domecek-automatizace-CZ-1.jpg

 
  • Už nemusíte ovládat jednotlivé žaluzie a rolety ručně
  • Všechny prvky stínění se mohou samy nastavovat podle předem navolených požadavků
  • Ráno se mohou rolety a žaluzie vytáhnout a vpustit sluníčko, večer se zatáhnout před pohledy zvenčí
  • Větrná čidla sama zatáhnou markýzu před nápory větru
  • Sluneční čidla zabraňují přehřívání interiéru a v zimě pomáhají s jeho vytápěním
  • Nejste doma? Žaluzie a rolety se mohou vytahovat a zatahovat, aby odradily zloděje

Představení aplikace

Doplňující informace

Jednotlivé produkty chytré domácnosti můžete přivítat do svého domova kdykoliv. Se svými zvyšujícími se nároky na komfort, bezpečí a úspory na energiích můžete do systému domácí automatizace TaHoma® switch přidávat další a další prvky od ovládání stínění, přes pohony garážových vrat a vjezdových bran až po produkty zabezpečení domácnosti, topení a osvětlení. Systém TaHoma® switch je kompatibilní s řadou značek jako Philips Hue, Velux či Hitachi.
Líbí se vám naše práce?  
 

Rádi vám připravíme cenovou nabídku.

nebo volejte +420 603 172 478